Archiv rubriky: Akce

Informace o akcích probíhajících v naší farnosti

Pozvánka na Farní ples 2020

Rádi bychom Vás všechny pozvali na již devatenáctý ročník tradičního FARNÍHO PLESU.

Přejeme si, aby se tento ples stal nejen místem společného setkání, ale především místem, které připraví půdu k nezapomenutelnému večeru, který si všichni naplno užijeme.
Proto pro Vás bude hrát skvělá kapela Legenda, odpočinete si u profi tanečních vystoupení, odnesete si výhry z tomboly (každý lístek bude opět výherní), deset z Vás obdrží speciální cenu z půlnočního slosování, na památku se vyfotíte ve fotokoutku, dámy si vyberou tanečníky při dámské volence, ohromí Vás noční překvapení a v tom nejlepším převezme své vedení duo DJ Dom|Bárty.
K dipozici samozřejmě bude dostatečný výběr občerstvení. To vše Vám pomůže užít si skvělý večer.
Budeme začínat ve 20:00, tak nezapomeňte přijít včas, aby vám nic z předešlého výčtu neuniklo.

Cena lístku je 150 Kč. Možností, jak si jej zarezervovat je hned několik: – zavolejte na tel. 728 436 818 (Lenka Marková – v čase od 16 do 20 hodin) – napište někomu z pořadatelů na facebook (Marie Dvořáková, Martin Havelka, Dominik Dvořák) – obraťte se na nás nebo na p. Jaroslawa Zygmunta osobně.
Lístky se budou vyzvedávat a platit až na místě před začátkem plesu.
Těšíme se na Vás!

Za pořadatelský tým
Marie Dvořáková

Mobilní aplikace Postní kapky

Postní doba se pomalu blíží. Farnost Dolní Němčí i letos nabízí pastorační aktivitu pro toto období přípravy na velikonoce.
„Postní kapky“ jsou každodenní inspirace, které mohou „osvěžit“ tvůj život.

  • Myšlenky papeže Františka z katechezí o Desateru
  • Liturgická modlitba pro daný den
  • Biblický citát s inspirativní myšlenkou
  • Nedělní liturgické texty a zamyšlení

Prostřednictvím mobilní aplikace, e-mailu nebo webových stránek můžeš každý den dostat krátké inspirace. Více na www.postnikapky2019.maweb.eu
Věříme, že Ti tyto impulzy pomohou dobře prožít postní dobu a dobře se připravit na přijetí svátosti smíření před velikonočními svátky.